Panele wodorowe

Wykonujemy panelowe stacje rozprężania wodoru według własnego projektu i pomysłu. Wyposażamy panele we wszystkie elementy potrzebne do bezpiecznego przesyłu wodoru z trailera wodorowego do zbiornika podczas tankowania, a następnie ze zbiornika do instalacji Inwestora podczas użytkowania i eksploatacji układu.
Układ możemy dostosowywać funkcjonalnie do wymagań Inwestora, jednak zasadniczo wyposażony jest w dwa niezależne układy zawierające reduktory ciśnienia, zawory bezpieczeństwa, zawory odcinające, przetworniki pomiaru ciśnienia oraz system przepłukiwania i inertyzacji instalacji azotem. W celu doprowadzenia parametrów wodoru do warunków użytkowych projektujemy i wykonujemy panele wodorowe na wysokiej jakości armaturze, z precyzyjnym zakresem regulacji i nastaw.

Podstawowym używanym materiałem jest stal nierdzewna. Poszczególne elementy wyposażenia panelu wodorowego rozmieszczamy w sposób ergonomiczny dla użytkownika. Wyprodukowane przez nas panele wodorowe z powodzeniem pracują w układach stosowanych w branży energetycznej potwierdzając swoją niezawodność dotrzymywaniem ustalonych parametrów pracy.