O nas

Firma Gas Engineering Sp. z o. o. powstała w wyniku połączenia firm: projektowej Inter Gaz s.c. oraz częściowego przejęcia firmy Orbit Gaz s.c., zajmującej się montażem i serwisem instalacji gazów technicznych, specjalnych, medycznych, LNG i CNG. Ideą, która towarzyszyła powstaniu naszej firmy, było połączenie doświadczeń oraz pasji ludzi z jedną spójną wizją rozwoju. Pod znakiem Gas Engineering działamy od 2010 roku, jednak większość z nas, od kilkunastu lat, związana jest z branżą gazów technicznych.

W swoim dorobku posiadamy wiele zaprojektowanych i wykonanych inwestycji w zakresie instalacji gazów technicznych, a także fachową wiedzę, umiejętności oraz wyposażenie pozwalające optymalnie i kompleksowo wykonać każde powierzone nam zadanie. Współpraca z nami, to gwarancja rozsądnego podejścia do realizacji Państwa inwestycji, poprzez zaangażowanie odpowiednich komórek technicznych. Wyspecjalizowana kadra inżynierów z działu projektowania, wykonawczego oraz serwisu, zapewnia odpowiednią koordynację prac oraz prawidłowy sposób realizacji inwestycji.

Jesteśmy ambitnymi ludźmi, których pasją jest zgłębianie wiedzy w dziedzinie gazów technicznych. Czekamy na Państwa zapytania ofertowe, które z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupów w naszym sklepie internetowym. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

             Prezes
Jarosław Korczak