Kontakt

Gas Engineering Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Siemianowicka 98 , 41-902 Bytom NIP:626-30-23-390 REGON: 365771571

Zarząd:

Jarosław Korczak
Prezes Zarządu

Jacek Kozicki
Członek Zarządu

Dział techniczno – handlowy:

tel.: 32 442 04 95

Jacek Kozicki
dyrektor techniczno-handlowy
tel.: 601 052 197
mail:j.kozicki@gasen.pl

Maria Oleszko – inż. sprzedaży
tel.: 570 997 778
mail:m.oleszko@gasen.pl

Paweł Snoch – inż. sprzedaży
tel.: 533 011 558
mail:p.snoch@gasen.pl

Dział projektowy:

tel.:535 070 730

Maciej Zdun
kierownik działu projektowego
tel.: 607 557 445
mail:m.zdun@gasen.pl

Dział techniczny:

tel.:535 292 100

Marek Chomiak
kierownik działu technicznego
tel.: 691 667 450
mail:m.chomiak@gasen.pl

Dział zamówień i gospodarki magazynowej:

Marcin Korczak
kierownik działu zamówień i gospodarki magazynowej
tel.: 605 031 633
mail:m.korczak@gasen.pl

Dział księgowo – administracyjny:

tel.: 534 870 030
mail:biuro@gasen.p