Kontakt

Gas Engineering Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Siemianowicka 98 , 41-902 Bytom NIP:626-30-23-390 REGON: 365771571

Prezes:

Jarosław Korczak
mail:j.korczak@gasen.pl

Dział techniczno – handlowy:

Jacek Kozicki
dyrektor techniczno-handlowy
tel.: 601 052 197
mail:j.kozicki@gasen.pl

Maria Oleszko – inż. sprzedaży
tel.: 570 997 778
mail:m.oleszko@gasen.pl

Paweł Snoch – inż. sprzedaży
tel.: 533 011 558
mail:p.snoch@gasen.pl

Dział księgowo – administracyjny:

tel.: 534 870 030
mail:biuro@gasen.pl

Dział projektowy:

tel.:32 442 04 95 w. 5

Maciej Zdun
kierownik działu projektowego
tel.: 607 557 445
mail:m.zdun@gasen.pl

Dział techniczny:

Marek Chomiak
kierownik działu technicznego
tel.: 691 667 450
mail:m.chomiak@gasen.pl

Adam Świecki – inż. projektu
tel.: 533 011 900
mail:a.swiecki@gasen.pl

Adam Szebiela – inż. projektu
tel.: 534 770 731
mail:a.szebiela@gasen.pl

Przemysław Król – inż. serwisu
tel.: 570 565 500
mail:p.krol@gasen.pl

Dział montażu:

Tomasz Chmielewski
kierownik działu montażu
mail:t.chmielewski@gasen.pl

Dział gospodarki magazynowej:

Marcin Korczak
kierownik działu zakupów
tel.: 605 031 633
mail:m.korczak@gasen.pl

Radosław Antczak
Specjalista ds. gospodarki magazynowej
tel.: 570 045 500
mail:r.antczak@gasen.pl